BTG CLAN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

BANCURI ELMO

In jos

BANCURI ELMO Empty BANCURI ELMO

Mesaj Scris de ELMO Sam Ian 09, 2016 6:06 pm

Bancur cu blonde:
1. Cum scufunzi un submarin plic cu blonde? R:Bati la usa.
2.Care este asemanarea intre 1 blona desteapta si un OZN? R:LA amandoua s-a vorbit despre ele dar nu s-a vazut niciodata.
3.Cateva blone au luat liftul.Acesta s-a blocat. Incep blondele sa strige disperate una cate una: Ajutoor! Ajutoor! ,LA care la una i-a venit o idee:Auziti haideti sa strigam simultan poate atunci ne v-a auzi cineva.Incep sa strige: Simultaaan! Simultaaan!
4. 2 blonde erau la povesti,la care una zice: Auzi mi-am facut testul de sarcina,la care cealalta intreaba: Si au fost grele intrebarile?
5 O blonda era la un concurs.Prezentatorul a intrebat-o:Care este numele tau? blonda:Ioana, si incepe sa zambeasca larg. prezentatorul: de ce zambiti? blonda: pentru ca am raspuns bine la prima intrebare.

ELMO
Admin

Mesaje : 11
Data de înscriere : 09/01/2016

https://btg-agario-clan.forumgratuit.ro

Sus In jos

BANCURI ELMO Empty Re: BANCURI ELMO

Mesaj Scris de ELMO Sam Ian 09, 2016 6:06 pm


Banc cu bula
Doamnul profesor le-a da copiilor ca tema sa faca popozitii. Bula merge acasa si o intreaba pe maica-sa (care spala vasele):
-Mama spune-mi si mie o propozitie. mama:Taci ca iti dau cu tigaia in cap
Merge la taica-sau (care se uita la un meci de fotbal). bula:tata,tata spune-mi si mie o propozitie. tatal-gooool!
merge la sorasa (care sarea coarda). bula: sora spune-mi si mie o propozitie. sora:sari tu primul,sari tu primul.
merge la fratele sau (care se juca). bula:frate spune-mi si mie o propozitie. fratele: masinute,avionase tractorase.
Merge bula la scoala si pe drum si se intalneste cu un gunoier; bula: gunoierule spunemi si mie o propozitie; gunoierul: Gunooi
ajunge la scoala si incepe ora. profesorul:bula ce propozitii ne-ai pregatit ? bula: taci ca iti dau cu tigaia in cap. profesorul: ce-ai spus? bula : goool! profesorul: bula te arunc pe geam. bula:sari tu primul sari tu primul. profesorul:bula ce ai in cap? bula:Masinutele avionase tractorase.
profesorul: bula ce inseamna pentru tine scoala? bula:gunoooi

ELMO
Admin

Mesaje : 11
Data de înscriere : 09/01/2016

https://btg-agario-clan.forumgratuit.ro

Sus In jos

BANCURI ELMO Empty Re: BANCURI ELMO

Mesaj Scris de ELMO Sam Ian 09, 2016 6:07 pm

banc cu gigel
Pe un profesor il enerva tare mult Gigel. profesorul le-a dat test copiilor. dupa se apuca se corecteze testele. vine testul lui gigle. se apuca nervos sa corecteze testul lui si vede ca a facut totul corect.Nu scrie nici o nota, nimic,dar scrie enervat cu mare BOU.
urmatoare zi gigel primeste testul si il intreaba pe domn profesor: domn profesor am vazut ca va-ti semnat dar nota nu mi-o treceti ?

ELMO
Admin

Mesaje : 11
Data de înscriere : 09/01/2016

https://btg-agario-clan.forumgratuit.ro

Sus In jos

BANCURI ELMO Empty Re: BANCURI ELMO

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum